Elektroninių parduotuvių ir dropshipping verslo kūrimas

Kokybiškos, parduodančios elektroninės parduotuvės. Modernus dizainas bei pažangios funkcijos. Pradėkite verslą sų mūsų siūlomais tiekėjais. Jokių papildomų rūpesčių, jokios nuomos!


Jūsų internetinio verslo startas!

Sukursime jums profesionaliai atrodančia el. parduotuvę. Visos darbui reikalingos funkcijos. Norite pradėti prekybą, tačiau neturite tiekėjų? Mes turime ką pasiūlyti! Sukurkite savo drabužių, avalynės, parfumerijos ar elektronikos prekių parduotuvę, pasirinkite pats


Šiuolaikiška parduotuvė

Sukursime šiuolaikišką, puikiai pritaikyta visiems įrenginiams. Užregistruosime Jūsų pasirinkta adresą ir patalpinsime serveryje. Pažangios sistemos leis efektyviai bei greitai prižiūrėti e. parduotuvę.

Patogus valdymas

Lengvai valdykite parduotuvę. Įkelkite norimas prekes, arba panaudokite mūsų siūlomus dropshipping tiekėjus. Prekės įsikels ir atsinaujins automatiškai. Turite savo tiekėją? Susisiekite su mumis dėl integracijos į automatinę sistemą. Jums nebereikės rūpintis prekių likučiais ar naujų prekių įvedimų - visą tai padarys automatinė sistema.


Klientas jus ras Google paieškoje

Užtikriname efektyvią SEO optimizaciją paieškos sistemoms. Instaliuosime Google įrankius, su kuriais stebėsite srautą, galėsite kaupti duomenis pagal kuriuos kursite efektyvius reklaminius skelbimus.

Parduotuvė sukurta pritraukti klientus. Reklaminių banerių valdymas, iššokantys baneriai. Naujienlaiškių siuntimas, klientų el. paštu eksportavimas. Lojalumo taškai. Bei daug kitų naudingų funkcijų!


Dropshipping verslas

Pradėkite savo internetinį verslą su minimaliomis investicijomis. Mes pasiūlysime Jums tiekėją, importuosime jo produktus. Kiekvieną dieną automatiškai atsinaujins produktų kiekiai, įsikels naujos prekės. Rūpinkitės tik klientų paiešką bei užsakymo apdorojimu, o kitą darbą padarys Jūsų tiekėjas!

1 .Pirkėjas pateikia užsakymą jūsų parduotuvėje

2. Atliekate užsakymą tiekėjo parduotuvėje

3. Tiekėjas paruošia prekes išsiuntimui

4. Tiekėjas išsiunčia prekes jūsų klientui


Turite klausimų? Reikalinga konsultaciją?
Parašykite mums dabar info@infoin.lt. Atsakysime netrukus!