Kurkite savo ateitį jau dabar!

Pradėkite savo verslą su patikimu tiekėjų sąrašu. Raskite naują verslo partnerį ir plėtokite savo verslą soc. tinklų pagalba ar pardavinėkite elektroninėje parduotuvėję. Pasiteisinęs dalykas!

Galbūt ieškote naujų prekių esamam asortimentui? Atsibodo vis pasikartojančios prekės interneto platybėje? Ieškote kažko įdomesnio ir unikalaus? Infoin.lt gali padėti ir pasiūlyti daugiau nei 5530 tiekėjų sąrašą vienoje vietoje. Mūsų kataloge rasite kontaktus iš 34 valstybių aplink pasaulį. Jums nėra būtina iš karto dairytis į visus, galite pradėti dirbti su artimiausiomis šalimis, tokiomis kaip Lietuva, Lenkija, Vokietija, Anglija ir kt. Toliau žingsnis po žingsnio judėsite toliau. Tiėkėjų siūlomas prekių asortimentas itin platus: baldai, namų dekoras, avalynė, moteriški bei vyriški drabužiai, vaikų prekės, žaislai, sporto inventorius.

Metinė narystė mūsų portale kainuoja šiuo metu tik 79.90€ 49.99€, mėnesio narystės kaina tik 49.90€ 19.89€. Sąrašas nuolatos peržiūrimas ir atnaujinamas, kiekvieną mėnesį pridedami nauji tiekėjai, tame tarpe ir dropshipping tiekėjai, kas itin palengvins darbo pradžią

Dažniausiai užduodami klausimai

  • „Dropshipping“ yra logistikos modelis, kuriame nėra prekių sandeliavimo pas internetinės parduotuvės savininką. Siūlomas tiesioginis prekių siuntimas iš tiekėjo sandėlio, tiesiai internetinės parduotuvės savininko klientui, todėl internetinei parduotuvei sandėlis nereikalingas. „Dropshipping“ prekybos modelyje, klientas perka internetinėje parduotuvėje, o internetinės parduotuvės savininkas užsako prekes tiesiai iš savo tiekėjo.

  • Ne, ne visi. Tačiau tokiu atvėju mes rekomenduojame pasinaudoti pristatymo tarpininkais, kurie padės pargabenti prekes iš užsienio. Rekomenduojame pristatymo tarpininkus naudoti nors ir tiekėjas pristato į Lietuva, dažnu atvėju būna sutaupoma nemaža dalis iš pristatymo.

  • Taip, po atlikto užsakymo sąskaita suformuojama automatiškai. Jeigu esate juridinis asmuo, prieš registruojantis mūsų portale pasirinkite opciją "JURDINIS ASMUO"

  • Taip, galime jums sukurti profesionaliai atrodančia el. parduotuvę. Visos darbui reikalingos funkcijos. Importuosime visus produktus iš jūsų pasirinkto tiekėjo (jeigu jis siūlo XML dokumentą). Prekės įsikels kiekvienąd diena ir atsinaujins (likučiai) automatiškai. Individualiam pasiūlymiui dėl internetinės parduotuvės kūrimo susisiekite el. paštu info@infoin.lt arba telefonu +37062555998

  • . Plačiau apie elektroninės parduotuvės kūrima galite paskaityti ČIA.
  • Internetinės svetaines ar internetinės parduotuvės adresą;
  • El. pašto adresą (nevisur);
  • Facebook puslapio adresą (nevisur);
Tiekėjų kategorijos

Teisingas tiekėjo pasirinkimas - tiesus kelias į sėkmingą verslą

Palyginimai

Palyginkite kainų skirtumus pas mūsų tiekėjus ir Lietuvos parduotuvėse

Tai paprasta

Viskas yra daug paprasčiau nei galvojote.

Nuspreskite su kokia šalimi norite dirbti. Siūlomi tiekėjai gali pristatyti prekes bet kur. Rekomenduojame pradėti dirbti su Lietuva.
Nuspręskite kokia prekių kategorija jus domina. Su mūsų dideliu sąrašu apsispręsti bus daug paprasčiau!
Pradėkite prekyba internete. Išbandykite soc. tinklus ar skelbimų portalus. Suburkite kuo didesnį klientų ratą. Atidarykite savo elektroninę parduotuvę
Atsiliepimai

Ką sako mūsų klientai?

Noriu padėkoti už šį puikų sąrašą, radau tikrai naudingų tiekėjų, labai daug naujų ir tikrai nematytų. Lauksime papildymo.

Rita P.Kaunas, Lietuva

Užsiimame prekyba facebook grupėsė ir skelbimų portaluose, su infoin tiekėjų sąrašu praplėteme parduodamų prekių skaičių. Radome įdomių prekių geromis kainomis. Labai džiaugiames padidėjusiu pelnu.

Mantas N.Šiauliai, Lietuva

Neslepėsiu, esu internete tiekėjų sąrašams išleidusi daug, tačiau tiekėjai tikrai buvo daug kur girdėti ir pačios prekės matytos. Infoin sąrašai man paliko įspūdį, visu pirma pati sistema labai patogi ir aišku tiekėjų kiekiu. Ačiū.

Marija S.Klaipėda, Lietuva

Pradėkite jau dabar

Šiandien yra tinkamiausia diena pradėti savo internetinį vėrslą ir užsiimti pozicijas internete.

REGISTRUOTIS