PUSIAU SKAIDRIOS LUBOS
Kaina: 101€
Peržiūros: 458
Pagrindinė informacija
Apyvarta 0 €
Pajamos 0 €
Darbuotojų skaičius 5
Kategorija Paslaugos verslui
Kontaktai
Telefonas +37064747647
El. paštas Susisiekti
Galerija
Aprašymas
Pusiau skaidrios lubos

Pusiau skaidrios lubos dažniausiai derinamos su LED šviestuvais. Šiuo metu tai yra vienas iš moderniausių lubų sprendimų. Tai unikalus ir nestandartinis sprendimas tiems, kurie ieško išskirtinumo.

Daugiau apie tai: https://lubumenas.com/pusiau-skaidrios-lubos/

Šios lubos yra pagamintos iš PVC plėvelės su 50 proc. permatomumu. Dažnai jos derinamos su kitų tipų įtempiamomis lubomis, dažniausiai pasirenkant matinio paviršiaus variantą. Šviesa, sklindanti iš šios plėvelės, sukuria įspūdingą efektą. Pusiau skaidrios lubos dažniausiai naudojamos aukštų lubų patalpose, pvz., prieškambariuose ar svetainėse.

Pusiau skaidrių lubų privalumai:

Jų privalumas yra dalinis skaidrumas, todėl dažnai suderinamos kelios skirtingos spalvos lubos greta vienos kitos, kur sukuriamas unikalus ir išskirtinis vaizdas, nebereikalingas papildomas dekoro akcentas. Šios lubos paprasčiausiai tampa svarbiausiu interjero detaliu, ir belieka tik nuspręsti dėl šviestuvų, kurie dažniausiai pasirenkami minimalistinio stiliaus, taip puikiai harmonizuojantys su tokiais unikaliais lubomis.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie įtempiamas lubas ir jų rūšis, rekomenduojame konsultuotis su patyrusiais specialistais, kurie jas montuoja. Jie padės jums pasirinkti tinkamą variantą, paaiškins svarbiausius skirtumus ir teiks priežiūros rekomendacijas. Tai ženkliai pagreitins vidaus apdailos sprendimų priėmimą.

Skambučių centras / Telemarketingas
Parduoda

Siūlome Jums skambučių centro paslaugas B2B ir B2C sektoriams.

* Naujų klientų paieška Lietuvoje ir užsienyje.

* Darbas su jau turimais klientais.

* Specializuoti klientų aptarnavimo skriptai (pokalbių scenarijai).

* Informacijos surinkimas ir platinimas.

* Rinkos ty...

Daugiau apie skelbimą
Pakuotė iš gofruoto kartono - gamyba
Siūlo
1€

“Megapakas” UAB gamina pakuotes, dėžes įvairių išmatavimų ir konstrukcijų iš 3-jų sluoksnių gofruoto kartono B, C, 5-ių sluoksnių BC, BE, 2-jų sluoksniųmikrogofrokartono E, pakavimui skirtas groteles, pertvaras, perdangas, įdėklus. Pakuotė skirta transportavimui, sandėliavimui buitinės chemijos, ...

Daugiau apie skelbimą
Daiktų saugojimas Vilniuje
Siūlo

Palik.lt – tai daiktų saugojimo paslauga, skirta tiek fiziniams asmenims, tiek verslui. Mes ne tik saugojame turtą, bet taip pat pasirūpiname daiktų transportavimu iki sandėlio bei atgal iki Jūsų namų. Pagrindinis mūsų tikslas – užtikrinti sklandų, greitą ir patogų procesą nuo pat daiktų paėmimo ...

Daugiau apie skelbimą
Profesionalūs Web sprendimai
Siūlo

Turite naują verslo idėją? Plečiate savo verslą? Norite skaitmenizuoti ir automatizuoti savo verslo procesus? Mes pasiruošę Jums padėti. Pasidalinsime savo sukaupta patirtimi su Jumis. Efektyvus verslo skaitmenizavimas – trumpiausias kelias į Jūsų verslo sėkmę.

Paslaugos verslui

Daugiau apie skelbimą
google ads reklama
Parduoda
1000€

„SEO Sprendimai“ yra skaitmeninės rinkodaros agentūra Lietuvoje, kuri specializuojasi „Google reklama bei kitomis rinkorados paslaugomis. Turime pakankamai patirties, kad galėtume pagerinti kiekvieno kliento investicijų grąžą.


„SEO Sprendimai“ yra agentūra, kuri specializuojasi Google...

Daugiau apie skelbimą