visi statybos darbai lietuvoje ir europoje
Kaina: 0€
Peržiūros: 38
Pagrindinė informacija
Apyvarta 0 €
Pajamos 0 €
Darbuotojų skaičius 20
Kategorija Paslaugos verslui
Kontaktai
Telefonas +32499316131
El. paštas Susisiekti
Galerija
Aprašymas

Esame sertifikuota statybos įmonių grupė, sėkmingai veikianti Vilniaus, Šiaulių, Balstogės, Varšuvos, Amsterdamo ir Zelandijos biuruose. Vienas iš svarbiausių mūsų prioritetų – suteikti išskirtinę kokybę už geriausią kainą. Mūsų statybos ir termoizoliacijos darbai apima visą ES.

„Didora group“ gali didžiuotis ilgamete patirtimi statybų pramonėje. Nuolat tobuliname savo darbuotojų įgūdžius, kad galėtume pasiūlyti Jums geriausią kvalifikuotą komandą, kuri atsakingai įgyvendins bet kokį viešąjį, verslo ar privatų projektą.

https://didorapro.nl/

Skambučių centras / Telemarketingas
Parduoda

Siūlome Jums skambučių centro paslaugas B2B ir B2C sektoriams.

* Naujų klientų paieška Lietuvoje ir užsienyje.

* Darbas su jau turimais klientais.

* Specializuoti klientų aptarnavimo skriptai (pokalbių scenarijai).

* Informacijos surinkimas ir platinimas.

* Rinkos ty...

Daugiau apie skelbimą
Pakuotė iš gofruoto kartono - gamyba
Siūlo
1€

“Megapakas” UAB gamina pakuotes, dėžes įvairių išmatavimų ir konstrukcijų iš 3-jų sluoksnių gofruoto kartono B, C, 5-ių sluoksnių BC, BE, 2-jų sluoksniųmikrogofrokartono E, pakavimui skirtas groteles, pertvaras, perdangas, įdėklus. Pakuotė skirta transportavimui, sandėliavimui buitinės chemijos, ...

Daugiau apie skelbimą
Daiktų saugojimas Vilniuje
Siūlo

Palik.lt – tai daiktų saugojimo paslauga, skirta tiek fiziniams asmenims, tiek verslui. Mes ne tik saugojame turtą, bet taip pat pasirūpiname daiktų transportavimu iki sandėlio bei atgal iki Jūsų namų. Pagrindinis mūsų tikslas – užtikrinti sklandų, greitą ir patogų procesą nuo pat daiktų paėmimo ...

Daugiau apie skelbimą
Profesionalūs Web sprendimai
Siūlo

Turite naują verslo idėją? Plečiate savo verslą? Norite skaitmenizuoti ir automatizuoti savo verslo procesus? Mes pasiruošę Jums padėti. Pasidalinsime savo sukaupta patirtimi su Jumis. Efektyvus verslo skaitmenizavimas – trumpiausias kelias į Jūsų verslo sėkmę.

Paslaugos verslui

Daugiau apie skelbimą
google ads reklama
Parduoda
1000€

„SEO Sprendimai“ yra skaitmeninės rinkodaros agentūra Lietuvoje, kuri specializuojasi „Google reklama bei kitomis rinkorados paslaugomis. Turime pakankamai patirties, kad galėtume pagerinti kiekvieno kliento investicijų grąžą.


„SEO Sprendimai“ yra agentūra, kuri specializuojasi Google...

Daugiau apie skelbimą