google ads reklama
Kaina: 1000€
Peržiūros: 345
Pagrindinė informacija
Apyvarta 5000 €
Pajamos 5000 €
Darbuotojų skaičius 50
Kategorija Paslaugos verslui
Kontaktai
Telefonas +37031357258
El. paštas Susisiekti
Aprašymas

„SEO Sprendimai“ yra skaitmeninės rinkodaros agentūra Lietuvoje, kuri specializuojasi „Google reklama bei kitomis rinkorados paslaugomis. Turime pakankamai patirties, kad galėtume pagerinti kiekvieno kliento investicijų grąžą.


„SEO Sprendimai“ yra agentūra, kuri specializuojasi Google reklama, Facebook reklama ir kitų skaitmeninių platformų. Mūsų klientams šiokia tokia sėkmė buvo suteikta naudojant šias platformas, tačiau jie nėra tikri, kaip padidinti savo sumažinti išlaidas ir pakelti investicijų gražą, kad būtų pasiekti geresni rezultatai. Todėl atliekame kiekvienos platformos auditą, kad nustatytume, ką galima padaryti, kad jie veiktų efektyviau kliento svetainei.


Kaip tvarkome Google ads skelbimus, kad gautume geresnę investicijos gražą, atlikdami tris veiksmus: auditą, optimizavimą ir mastelio keitimą.


Pirmas etapas: patikriname Google Ads valdymo kampanijos / išlaidos


Google adwords leidžia peržiūrėti kiekvienos jūsų vykdomos reklamos kampanijos našumą, taip pat visus tų kampanijų raktinius žodžius. Tai leidžia gerai suprasti, kur esate ir kokia buvo kiekvieno raktinio žodžio investicijos graža, nukreipusi srautą į jūsų svetainę. Be to, pažiūrėkite, kiek parodymų buvo pateikta, palyginti su paspaudimų, kuriuos gavote iš šių parodymų, skaičiumi. Taip suprasite, kurie žodžiai geriausiai veikia Google reklama. Svarbu, kad suprastume, kuriuos terminus turime labiau pabrėžti, kad eitume į priekį, o kurie nesuteikia tinkamų rezultatų verslo poreikiams. Tada galime pradėti optimizuoti Jūsų kampanijas pridėdami neigiamų raktinių žodžių, naujo skelbimo teksto ir koreguotos pasiūlymo sumos arba visų trijų derinys.


Visą mėnesį stebėkite savo skelbimų kampanijos rezultatus, ar nėra pakeitimų, kad galėtumėte juos koreguoti, atsižvelgdami į jų našumą. Jei viskas vyksta sklandžiai, nereikėtų jaudintis dėl šių pokyčių; tačiau jei pastebėjote, kad kai kurie terminai nerodomi aukščiausioje vietoje, kai jie turėtų būti, turėsite atitinkamai pakoreguoti.


Antras etapas: optimizuokite Google skelbimų našumas


Supraskite, kurie raktiniai žodžiai veikia geriausiai, žiūrėdami į jų našumą, palyginti su kitais kiekvienos kampanijos paieškos terminais. Optimizuokite savo reklamos kampaniją pašalindami visus mažiau pelningus raktinius žodžius ir terminus, kurie neteikia aukštos kokybės srauto.


Galbūt mokate už aukščiausią reitingą, tačiau jei srautas, kurį gaunate, netinkamai konvertuoja, tai yra jūsų laiko ir pinigų švaistymas. Jei matote, kad tam tikras frazes geriau pateiktų skirtingi skelbimai ar dabartinių skelbimų priedai, atitinkamai atlikite šiuos koregavimus, kad padidintumėte investicijų grąžą naudodami „Google Ads“.


Trečias etapas: padidinkite Google ads skelbimų kampanijų mastą / našumą


Raskite atitinkamų raktinių žodžių ir išplėskite našumą naudodami panašius terminus kitose šalyse nei tos, kuriose jau turite sėkmingų kampanijų; tai padidins srautą iš naujų vietovių be didelių išlaidų, nes ta pati strategija buvo naudojama anksčiau sėkmingose ​​kampanijose (pvz., Prancūzijoje, Belgijoje, Vokietijoje).

https://seosprendimai.lt/google-reklama-google-ads/

Pavyzdžiui: jei parduodate produktą, kuris yra populiarus Jungtinėse Valstijose ir norite išplėsti savo pasiekiamumą užsienyje, įsitikinkite, kad kiekvienoje kampanijoje yra raktinių žodžių, apimančių atitinkamas Europos šalims skirtas frazes (pvz., JAV+Prancūzija = “JAV “Ir„ Prancūzija “; JAV+Vokietija =„ JAV “ir„ Vokietija ir kt. “. Šie deriniai bus rodomi „Google“ paieškos rezultatuose šalia tų konkrečių raktinių žodžių, kuriuos sukūrėme, ir padidins naujų vietinės rinkos ieškotojų atpažįstamą prekės ženklą.


Skambučių centras / Telemarketingas
Parduoda

Siūlome Jums skambučių centro paslaugas B2B ir B2C sektoriams.

* Naujų klientų paieška Lietuvoje ir užsienyje.

* Darbas su jau turimais klientais.

* Specializuoti klientų aptarnavimo skriptai (pokalbių scenarijai).

* Informacijos surinkimas ir platinimas.

* Rinkos ty...

Daugiau apie skelbimą
Pakuotė iš gofruoto kartono - gamyba
Siūlo
1€

“Megapakas” UAB gamina pakuotes, dėžes įvairių išmatavimų ir konstrukcijų iš 3-jų sluoksnių gofruoto kartono B, C, 5-ių sluoksnių BC, BE, 2-jų sluoksniųmikrogofrokartono E, pakavimui skirtas groteles, pertvaras, perdangas, įdėklus. Pakuotė skirta transportavimui, sandėliavimui buitinės chemijos, ...

Daugiau apie skelbimą
Daiktų saugojimas Vilniuje
Siūlo

Palik.lt – tai daiktų saugojimo paslauga, skirta tiek fiziniams asmenims, tiek verslui. Mes ne tik saugojame turtą, bet taip pat pasirūpiname daiktų transportavimu iki sandėlio bei atgal iki Jūsų namų. Pagrindinis mūsų tikslas – užtikrinti sklandų, greitą ir patogų procesą nuo pat daiktų paėmimo ...

Daugiau apie skelbimą
Profesionalūs Web sprendimai
Siūlo

Turite naują verslo idėją? Plečiate savo verslą? Norite skaitmenizuoti ir automatizuoti savo verslo procesus? Mes pasiruošę Jums padėti. Pasidalinsime savo sukaupta patirtimi su Jumis. Efektyvus verslo skaitmenizavimas – trumpiausias kelias į Jūsų verslo sėkmę.

Paslaugos verslui

Daugiau apie skelbimą
Buhalterinės aspakitos bei įmonių steigimo paslaugos
Siūlo
50€
Profesionaliai tvarkome įmonių buhalterinę apskaitą. Greitai ir efektyviai steigiame mažasias bendrijas bei uždarąsias akcines bendroves.
...
Daugiau apie skelbimą