kasmyrosiulai.lt
Kaina: 0€
Peržiūros: 45
Pagrindinė informacija
Apyvarta 0 €
Pajamos 0 €
Darbuotojų skaičius 1
Kategorija Partneriai
Kontaktai
Telefonas +370 (686) 26 965
El. paštas Susisiekti
Galerija
Aprašymas

Čia pirmiausiai rasite didelį pasirinkimą įvairių spalvų ir atspalvių, įvairios faktūros ir metražo kašmyro ir ekokašmyro siūlų, o taip pat siūlų su kašmyru ritėse. Jums taip pat siūlome ir kitų aukščiausios kokybės merino, alpakos, moheros ir jako vilnos siūlų. Siūlai tinka megzti virbalais, vąšeliu ir mezgimo mašina. Ploni ir itin ploni siūlai tinka megzti virbalais arba vąšeliu, sudėjus keletą vienodų arba skirtingų siūlų. Mūsų siūlai atkeliauja iš Italijos Prato provincijos tekstilės sandėlių. Italija nuo senų laikų garsėja tekstilės pramone. Jums siūlome garsiausiose tekstilės manufaktūrose LORO PIANA, ZEGNA BARUFFA, TODD & DUNCAN, FILATURA PAPI FABIO, CARDIFF, HIRCUS FILATI, MILLEFILI, FILATI BIAGIOLI MODESTO, ILARIA FILATI, IMTIFIL, MISTER JOE ir kt. pagamintų siūlų ritėse. Didžioji dalis siūlų yra rezerviniai pertekliniai siūlai, atlikę po didelių tekstilės gaminių užsakymų, ir todėl parduodami tiesiog kaip vienetiniai. Siūlai ritėse jau yra pasverti ir nevyniojami. Vis tik, jei turite ypatingų pageidavimų, esame linkę juos patenkinti. Siūlus atrenka ir informaciją apie siūlus Jums pateikia patyrusios mezgėjos.

Garantuojame 100 proc. siūlų kokybę, patrauklias kainas ir greitą pristatymą! Mes esame įsipareigoję užtikrinti, kad Jūsų kūrybinis mezgimo procesas būtų malonus, greitas ir sėkmingas. Esame pasirengę suteikti Jus dominančią papildomą informaciją apie parduodamus siūlus, Jums pageidaujant pranešti apie naujus siūlus ir taikomas nuolaidas, tinklaraštyje pateikti mezginių idėjas ir realizuotus projektus.


Rinkitės su www.kasmyrosiulai.lt
Savaskampas.lt nemokamas skelbimų portalas
Siūlo

SavasKampas - nemokama skelbimų platforma. Valdome daugiau nei 150 skirtingų Facebook grupių, bendras žmonių skaičius viršyja vieną milijoną, daugiau nei puse milijono peržiūrų kiekvieną mėnesį. Susipažinkite su mūsų grupėmis. Su SavasKampas.lt parduokite greičiau, pigiau ir papr...

Daugiau apie skelbimą