Garden Brothers, UAB
Garden Brothers, UAB
Gėlės ir dekoratyviniai augalai
Gėlių puokštė nėra tik spalvų ir formos harmoniją turinčių augalų kolekcija. Tai istorija...
Pagrindinė įmonės informacija
Įmonės kodas 305722632
PVM mokėtojo kodas LT100014548813
Įmonės vadovas Andrej Abramovič
Adresas Vilnius, Įsruties g. 10 -12
Pardavimo pajamos 1 - 2 € be PVM
Įmonės amžius 2 m. 6 mėn. 8 d.
Įmonės kontaktai
Mobilus telefonas
El. paštas
Tinklalapis https://gardenbrothers.lt/
Įmonės ivertinimas
7/10 Įvertino: 3
Įmonės aprašymas

Gėlių puokštė nėra tik spalvų ir formos harmoniją turinčių augalų kolekcija. Tai istorija apie meilę, draugystę, įvertinimą, dėkingumą. Tai yra saviraiškos būdas, galimybė suartėti, suteikti džiaugsmo ir surengti netikėtas atostogas, nepaisant pilkų dienų. Šiais principais savo darbe vadovaujasi „Garden Brothers“ dekoro ir floristikos studijos komanda, kuri gali sukurti originalią puokštę Vilniuje bet kuriam renginiui ir adresatui.


Veikla


Svarbiausia, ką žinome ir atliekame su malonumu, yra grožio kūrimas. Mes ne tik puošiame kasdienį gyvenimą, bet ir įgyvendiname naujas originalias idėjas, kalbėdami apie jas gėlių kalba. Tai mums padeda kokybiškai atlikti šias paslaugas:


– Išskirtinių puokščių kūrimas, kurių kiekviena sukurta profesionalių floristų.


– Autorių idėjų įgyvendinimas bet kokių švenčių proga – vestuvių, jubiliejų, įmonių renginių ir kitų švenčių dizainui.


– Gėlių dekoras fotosesijoms.


– Gėlių dekoras namams, biurams, viešosioms erdvėms.


Kaip mes dirbame


Mūsų studija siūlo gausybę įvairių kompozicijų, pradedant pavienėmis, išskirtinėmis, sukurtomis iš sezoninių ir egzotiškų gėlių, iki minimalistinių ir paprastų, tačiau elegantiškų ir stilingų. Kiekvieną puokštę, neatsižvelgiant į jos sudėtį ir kainą, kuria profesionalūs floristai, turintys patirties ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.


Bet kuri mūsų sukurta kompozicija yra originali idėja, kurią perteikia gėlės. Todėl kiekvienos puokštės kūrimas vyksta individualiai ir kūrybiškai, pradėdami ją kurti nagrinėjame pristatymo priežastį, adresato asmenybę ir charakterį. Mes atsižvelgiame į visus norus ir pageidavimus, todėl sukuriame unikalias puokštes arba galite pasirinkti jums tinkamiausias jau paruoštas kompozicijas iš katalogo.


Mūsų studija organizuoja pristatymą, todėl visos klientų pasirinktos puokštės pristatomos nurodytu adresu kuo greičiau po pirkimo. Mūsų vadybininkai patars dėl pristatymo sąlygų, apmokėjimo, o geriausi floristai, dirbantys „Garden Brothers“ studijoje, padės jums pasirinkti geriausias puokštes.

Raktažodžiai
Gėlių puokštė, augalų kolekcija, meilę, draugystę, Garden Brothers, floristikos studija, Gėlių dekoras fotosesijoms, Gėlių dekoras namams, biurams, viešosioms erdvėms,